Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO | Byt 3+1 s balkónem a sklepem | České Budějovice

Hledáte ideální byt pro rodinu, nebo skvělou investiční příležitost? Přesně takový byt tu pro Vás mám.

 P R O D Á N O 

Popis nemovitosti

Byt 3+1 o celkové podlahové ploše 68 m² disponuje obývacím pokojem (18,31 m²), kuchyní (8,27 m²), dvěma ložnicemi (12,02 m² a 9,72 m²), koupelnou (2,78 m²), samostatnou toaletou (0,94 m²), komorou (1,7 m²), předsíní (7,75 m²), balkonem (2,25 m²). Z oken orientovaných na jih a na západ výhled do zeleně. Po rekonstrukci, kterou doporučujeme, zde může bydlet početná rodina. Vzhledem k jeho umístění u několika vysokoškolských fakult, a díky tomu, že jsou zde 3 neprůchozí pokoje, je možné byt také pronajímat studentům, čímž lze získat i vyšší než běžné měsíční nájemné. Jedná se tedy také o zajímavou investiční příležitost.

2d

K bytu náleží sklep (3,6 m²) a v domě je i kolárna. Budova je zateplená, ve velmi dobrém stavu. SVJ není zatíženo žádnými dluhy – naopak má našetřené nemalé finanční prostředky, proto se nyní v domě plánují další investice, na které je již dostatečně našetřeno.

Platby spojené s touto bytovou jednotkou, počítány aktuálně pro 2 osoby, zahrnující fond oprav, výtah, provoz a osvětlení budovy, zálohu spojenou s vytápěním i studenou a teplou vodu, atd., činí momentálně celkem 3 474 Kč. Elektřina a případně plyn (pouze na vaření) se platí přímo dodavateli dle Vaší skutečné spotřeby.

Dům se nachází hned naproti moderní budově Jihočeské filozofické fakulty a knihovny, u zastávky trolejbusu Jihočeská univerzita. V pěší dostupnosti je také např. Přírodovědecká fakulta nebo Zemědělská a technická fakulta. V této lokalitě nejsou parkovací zóny, proto je zde možné parkovat zdarma přímo před domem. Nejbližší Mateřská a Základní škola je hned za rohem. Pěšky dojdete i k fotbalovému hřišti, nebo třeba ke Kostelu sv. Vojtěcha. Supermarkety, obchody i veškeré služby jsou nedaleko od domu.

studiobarak-16

Energetická náročnost budovy: Třída D.

Máte zájem o koupi tohoto bytu, ale nejprve musíte prodat jinou nemovitost? I na takovou situaci jsme připraveni. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a domluvte si prohlídku.

3D PŮDORYS

2D PŮDORYS

2D půdorys

Vizualizace možného budoucího stavu

studiobarak-6

studiobarak-8

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF