Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO | Byt 3+1 se zahradou a dílnou | Hostivice

Hledáte bydlení pro rodinu s možností trávit volný čas na zahradě a do Prahy to nechcete mít daleko? Tak právě pro Vás mám v nabídce unikátní bydlení. Byt s dílnou a vlastní zahradou ve městě Hostivice.

 PRODÁNO 

Popis nemovitosti

Cihlový dům stojí na rohu ulic Dělnická a Litovická.

Byt je velký 131 m² a v letech 2012 a 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Disponuje obývacím pokojem, samostatnou kuchyní, ložnicí s oddělenou šatnou, dětským pokojem, koupelnou a technickou místností.

Má svůj samostatný vchod i svůj vlastní vjezd na vkusně udržovanou zahradu o výměře 112 m², která kromě parkovacího stání poskytuje i příjemné posezení a vlastní studnu. Zahrada svým uživatelům nabízí maximální soukromí.

hotovo-20

hotovo-22

Dílnu v přízemí je možné jednoduchou úpravou proměnit v garáž pro 1 automobil. Je zde funkční odpad a nechybí ani zásuvka na 380V.

K vytápění a ohřevu vody slouží elektrokotel. Napojení na obecní vodovod a kanalizaci je samozřejmostí. Nechybí ani plynová přípojka. K zalévání zahrady je využívána vlastní studna na pozemku, která má dostatek vody i na napuštění bazénu. V bytě je možné zřídit optické připojení k internetu.

V nevyužitém podkroví lze na podlahové ploše dalších 60 m², vybudovat třeba pracovnu nebo odpočinkovou zónu.

Možná podoba podkroví (vizualizace):

Možná podoba podkroví (vizualizace)

Bydlení v Hostivicích je ideální pro rodiny s dětmi. Najdete zde veškeré zázemí – kompletní síť obchodů, několik základních škol i gymnázium, tenisové kurty, sportovní halu i fotbalový stadion. a v neposlední řadě autobusovou zastávku jen pár kroků od domu.

hotovo-23

Na procházku můžete vyrazit k nedalekým rybníkům a lesům v krajinné oblasti, kde můžete pozorovat ohrožené druhy ptáků. Navíc autem to do Prahy budete mít jen pár minut.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a domluvte si prohlídku.

3D půdorys

1. NP (3D půdorys)

2.NP (3D půdorys)

2D PŮDORYS

1NP

1. NP (2D půdorys)

2NP

2. NP (2D půdorys)

Virtuální prohlídka

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF