Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byty v domě po rekonstrukci | Praha 7 - Bubeneč

Byty jen pár kroků od Letné o dispozici 1+kk až 3kk s předzahrádkou nebo balkonem. V nejvyšším patře překrásný mezonet.

Celý dům nyní prochází kompletní rekonstrukcí na jejímž konci na Vás budou čekat bytové jednotky ve stavu Fit Out nebo Shell&Core.

 PŘEDÁNÍ V 3Q 2023 

Popis nemovitosti

Na Výšinách uvidíte dál než jiní, také díky efektním balkónům. Šestipodlažní činžovní dům stavitele Josefa Rychtery je získal prostřednictvím důmyslné rekonstrukce. Moderní standardy a technologie se po citlivých úpravách elegantně snoubí s historickými prvky. Odkazují na počátek století, kdy dům vznikl (pravděpodobně v roce 1912). Nabývají podoby řemeslného kování na oknech nebo kazetových vstupních dveří. Představují zajímavý doplněk fasády, která si po renovaci secesně pohrává s tóny oblačného nebe.

Pro ty nejnáročnější milovníky výhledů jsou v horních patrech domu připraveny mezonety White Wall, v dalších patrech jsou pak dostupné byty 1+kk, 2+kk a 3+kk ve standardu Fit Out. Přízemní jednotky disponují vlastními předzahrádkami. Všichni obyvatelé domu mohou využívat společný dvorek s kolárnou, vhod přijdou i praktické sklepní kóje. Na Výšinách, jen kousek od ulice Milady Horákové najdete vše, co potřebujete. A ještě mnohem víc.

LOKALITA

Největší nezastavěná plocha v centru Prahy. To je Letná, kterou ohraničuje Královská obora Stromovka, úchvatný pražský park s širokými možnostmi vyžití o rozloze přes 85 hektarů. Z velké části je Letná tvořená Letenskou plání, sportovně-relaxačním areálem, ve kterém narazíte i na Národní technické muzeum nebo Národní zemědělské muzeum. K návštěvě tady láká také Hanavský pavilon s vyhlídkovou terasou a restaurací, stejně jako restaurace Letenský zámeček nebo legendární Metronom.

Byty

ČÍSLO TYP PODLAŽÍ DISPOZICE ORIENTACE PODLAHOVÁ
PLOCHA (m²)
SKLEPNÍ KÓJE PŘEDZAHRÁDKA BALKON (m²) CELKOVÁ
PLOCHA (m²)
CENA
* Kompletně dokončená jednotka bez nášlapných vrstev, obkladů, dlažby, sanity a vnitřních dveří.

Koupě a financování

ÚSTNÍ REZERVACE

Po rozhodnutí o koupi Vám příslušnou jednotku zarezervujeme na 48 hodin.

DOHODA O REZERVACI A SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ KUPNÍ

Do třech pracovních dní po podpisu dohody o rezervaci nebo Smlouvy o smlouvě budoucí kupní uhradíte zálohu ve výši 200 000 Kč a do jednoho měsíce doplatíte zálohu do výše 10 % z kupní ceny. Do 3 měsíců následuje platba zálohy ve výši dalších 10 % z kupní ceny a do 6 měsíců do 30 % kupní ceny.

KUPNÍ SMLOUVA

Zbývající část ve výši 70 % kupní ceny uhradíte po podpisu kupní smlouvy, a to z úvěru nebo vlastních zdrojů.

PŘEDÁNÍ JEDNOTKY

Předání jednotky očekávejte nejpozději ve 3Q 2023.

 

INFORMACE PRO ZAHRANIČNÍ KLIENTY

Omezení koupě jednotek do osobního vlastnictví pro klienty z nečlenských zemí EU již není platné. V současné době si mohou i tito klienti zakoupit jednotku jako soukromá osoba.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF