Dvougenerační RD 8+2KK (Kladno)

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu dvougeneračního rodinného domu 8+2kk s užitnou plochou 266 m² (vč. terasy 18,8 m²) a pozemkem 919 m² v lokalitě Kladno - Motyčín.

technický výkres - přízemí

Stavba neustále probíhá a dům se tím pádem mění každým dnem. Je možné ho převzít v současném stavu a dokončit svépomocí, nebo se ještě letos nastěhovat do hotového domu, který máte stále možnost upravit si dle vlastních požadavků.

Pro kolaudaci je nutné dokončit pouze přízemí, čímž vzniknou 2 jednotky o dispozici 2kk. Po kolaudaci je možné v horním patře dokončit obytné podkroví, kde je prostor pro až 5 dalších místností.

K rovinatému pozemku má současný majitel dlouhodobě pronajatých dalších 99 m² sousedního pozemku za symbolickou cenu. V pronájmnu je možné pokračovat, případně pozemek odkoupit.

Elektřina a vodovod jsou vyvedeny u domu, projekt i stavební povolení počítají s lokální čističkou odpadních vod. V projektu je zateplení domu po obvodu 25 cm polystyren a pod střechou 40 cm vata.

Pro více informací volejte makléře.

Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou rádi pomůžeme vyřídit.

Do centra města Kladna i do Prahy výborná dopravní dostupnost. Zastávka autobusu minutu chůze od domu. V blízkosti kompletní občasnská vybavenost.
PENBpenb-page-016

Energetická třída B (velmi úsporná).

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude dům prodán nejvyšší nabídce.

Finální podoba domu se může od použité vizualizace ve fotogalerii mírně lišit, jelikož projekt je stále možné individuálně upravovat dle Vašich požadavků. Fotodokumentace z průběhu stavby k vyžádání u makléře.

Fotogalerie

Cena

8 790 000 Kč

Kontaktní formulář