Dvougenerační rodinný dům (Kladno)

  DISPOZICE AŽ 8+2KK  

  NA KONCI SLEPÉ ULICE  

  INTERIÉR SI DOTVOŘÍTE DLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV  

  NASTĚHOVÁNÍ MOŽNÉ NA PODZIM 2021  

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu dvougeneračního rodinného domu 8+2kk s užitnou plochou 266 m² (vč. terasy - 18,8 m²).

Vlastní pozemek má výměru 919 m² a nachází se na konci slepé ulice na okraji Kladna. Dalších navazujících 99 m² sousedního pozemku je možné si za symbolickou cenu pronajímat, nebo případně odkoupit.

technický výkres - přízemí

Dům bude dokončený v listopadu 2021, kdy nabídne hotové 2 samostatné přízemní jednotky o dispozicích 2+kk. Každá nabídne vlastní obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, ložnici a vlastní koupelnu s toaletou. Z větší jednotky vede dále schodiště do podkroví, které se bude předávat ve stavu Shell&Core. Podkroví je připraveno pro vznik dalších 4 obytných místností, třetí koupelny, šatny a skladu. O vytápění v přízemí se stará podlahové topení.

Dům je možné předat ještě před kolaudací, v současném stádiu rozestavěnosti, za sníženou cenu.

Do centra města Kladna i do Prahy výborná dopravní dostupnost. Zastávka autobusu minutu chůze od domu. V blízkosti kompletní občanská vybavenost.

Energetická třída B (velmi úsporná).

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude dům prodán nejvyšší nabídce.

PENB

penb-page-016

Fotodokumentace z průběhu stavby k vyžádání u makléře.

Financování v případě potřeby pomůžeme vyřídit.

Finální podoba domu se může od použité vizualizace ve fotogalerii mírně lišit.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena

11 490 000 Kč

vč. provize a právního servisu

Kontaktní formulář