Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO | Byt 2+1 s balkonem a sklepem | Praha 5

Hledáte bydlení v blízkosti centra Prahy, které si uzpůsobíte dle vlastních představ?

Rekonstrukcí je možné získat dispozice 3+kk.

 P R O D Á N O 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 s balkonem a sklepem v suterénu. Nachází se ve 4. patře pětipodlažního cihlového domu, umístěného v klidné vilové části pražského Smíchova. Velkou výhodou tohoto bytu je možnost přikoupit zděnou řadovou garáž v těsné blízkosti domu, která stojí na vlastním pozemku.

Byt disponuje vstupní chodbou (10,8 m²), samostatnou kuchyní (10,9 m²), obývacím pokojem (20 m²) s balkonem (2,6 m²), ložnicí (16,1 m²), koupelnou (2,6 m²) a oddělenou toaletou (1,8 m²). Z oken kuchyně je zde krásný výhled na Strahov.

Je v dobrém stavu, vhodný k rekonstrukci, kterou je možné získat dispozice 3+kk.

3D1_Kreslici_platno_1

Okna jsou plastová. V minulém roce proběhla rekonstrukce kotelny. Na rok 2023 je naplánovaná oprava klempířských prvků a komínových tělěs, a také výmalba suterenních sklepních prostor a souvisejících spol. prostor. Také se nyní připravuje projekt na zateplení pláště budovy. V domě je dostupné rychlé optické připojení k internetu za minimální měsíční poplatek.

V okolí veškerá společenská vybavenost. Do OC Nový Smíchov se i ve špičce dostanete autem za 4 min, do centra Prahy za 7 min. Na nejbližší autobusové zastávce budete za 3 min chůze.

hotovo-17

Celkové měsíční náklady vč. záloh za plyn a elektřinu činí celkem cca 5 300 Kč.

Součástí fotogalerie jsou pro inspiraci i vizualizace možného budoucího stavu po rekonstrukci. Možný budoucí stav si můžete projít i ve virtuální prohlídce z pohodlí domova.

Máte zájem o koupi tohoto bytu, ale nejprve musíte prodat jinou nemovitost? I na takovou situaci jsme připraveni. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a domluvte si prohlídku.

3D scan (možný budoucí stav)

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF