Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byty s předzahrádkou nebo terasou | Praha 2 - Vinohrady

Nastal čas poohlížet se po vašem budoucím domovu? Objevte s námi bytový dům, který právě vzniká v těsné blízkosti parku Grébovka a nabídne vám vše, po čem jste vždy toužili. 

 BYTY VE STAVU FIT OUT 

 PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ 

Popis nemovitosti

Moderní interiér, balkon nebo předzahrádka a snová lokalita – to vše v sobě spojuje čtyřpatrový dům. V nabídce máme posledních 6 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, které jsou vhodné jak pro mladé páry, tak pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je také parkování v suterénu domu a sklep pro uložení všech vašich cenností.

Samotné byty jsou navrženy tak, aby předčily vaše očekávání. V každém z nich najdete dostatek denního světla, nadčasový design a praktická vylepšení, která vám usnadní každodenní život. Každý byt je vybaven balkonem, terasou nebo předzahrádkou, takže si budete moci užívat volné chvíle na čerstvém vzduchu s šálkem kávy v ruce, třeba v pyžamu. Byty jsou dokončeny do finální fáze, včetně vybavení sanitárními prvky a přípravy pro umístění kuchyně. Jsou připraveny k okamžitému předání. Můžete tedy nechat volný průchod své fantazii a doladit si interiér přesně podle svých představ.

Funkční technologie se propojují s přírodními materiály, aby zaručily pohodlí a komfort obyvatel. Čisté linie a vkusné barvy oživují motivy zeleně. Architektonické řešení respektuje tradiční hodnoty bydlení a šikovně využívá okolní křivky. Skrze balkony, terasy a velká okna zrcadlí energii okolní krajiny. Tato moderní novostavba s osobitým stylem se stává místem, kde se splňují sny dětí i dospělých.

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad stále udržuje jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům Na Vinici, zasazená do zeleného svahu, nabízí příjemné bydlení se všemi výhodami metropole.

Některé z přiložených obrázků jsou vizualizace a slouží jako inspirace pro vytvoření atmosféry.

Lokalita

Aby dům přesně zapadl do lokality, v níž se nachází, hrají v něm hlavní roli čisté linie snoubící se s přírodními materiály. I v jinak rušném velkoměstě se tak budete cítit v těsném spojení s přírodou. Vše ještě umocní zelený svah Perucké stráně, do kterého je dům zasazen a krásný okolní výhled. Perucká ulice, v níž se byty nachází, přímo sousedí s parkem Grébovka. Ten je jako stvořený pro odpolední procházky nebo příjemné posezení. Nechybí v něm ale ani venkovní posilovna, hřiště na petanque a spousta dalších kouzelných zákoutí. 

Místo si zkrátka zamiluje každý. Je totiž jako stvořené pro milovníky kultury, sportovní nadšence, příznivce nočního života i kavárenské povaleče. Právě díky rozmanitému vyžití se Vinohrady řadí mezi nejžádanější pražské čtvrti. Najdete tu obchody, restaurace, kavárny, školy a školky, hřiště, poštu i polikliniku. Jen pár minut chůze vás dělí od tramvajové zastávky s napojením na metro A a C a nedaleko je i vlaková zastávka ve Vršovicích.

Předpokládané termíny

květen 2021 zahájení stavby
červen 2021 zahájení prodeje
leden 2022 hrubá stavba
prosinec 2022 kolaudace stavby
leden 2023 vnitřní práce
únor 2023 předání bytových jednotek

Veškeré výše uvedené termíny mají pouze informativní charakter a žádným způsobem negarantují, že budou dodrženy. Uvedené termíny vycházejí z optimálních předpokladů při výstavbě a realizaci projektu, je proto nezbytné je brát s rezervou.

Ceník jednotek

ČÍSLO BYTOVÉ JEDNOTKY  PODLAŽÍ DISPOZICE ORIENTACE PODLAHOVÁ
PLOCHA (M²)
TERASA (M²) SKLEP PŘEDZAHRÁDKA BALKON (M²) CELKOVÁ
PLOCHA (M²)
INFO O CENĚ

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF