VILA DŮM NA VINICI (Praha 2)

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům Na Vinici, zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole.

Funkční technologie se pro pohodlí a komfort obyvatel snoubí s přírodními materiály. Čisté linie a barvy vkusně oživují motivy zeleně. Architektonické řešení respektuje tradiční hodnoty bydlení. Důmyslně využívá okolní křivky, prostřednictvím balkonů, teras a neskromných oken zrcadlí energii zdejší krajiny. Moderní novostavba představuje místo, kde se plní přání dětí i dospělých.

Popis nemovitosti

Ve čtyřech patrech domu najdete 27 bytů o dispozicích 1 + kk až 3 + kk. Velkolepě pojaté byty jsou jako stvořené pro rodinný život, dýchají mladistvým elánem s esencí lehkosti. Skýtají soukromí a bezpečné zázemí, ale současně se otevírají i svěžesti přírody. Hru světla v interiérech provázejí harmonické tóny pohody.

Všechny byty jsou zařízené ve standardu Fit out (bytová jednotka je dokončena do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni). Nadčasový design ideálně dokresluje perfektní praktické pojetí, aby společně vytvořily dokonalý domov. Nechybí ani garážové stání situované v suterénu domu. Tam jsou obyvatelům k dispozici i sklepní úložné prostory.

Fotogalerie

Lokalita

Vila dům Na Vinici vyrostl v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. V minulosti vinice a sady, dnes jde o oblíbený městský park, zdobený řadou pozoruhodných dřevin. Malebné stezky vedou do navazujícího parku Grébovka s luxusním výhledem na pražské panorama. Součástí areálu je také venkovní posilovna nebo hřiště na petanque.

Přírodní krásy v okolí vily provází nezměrné příležitosti pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostná architektura. Ne náhodou jsou Vinohrady jednou z nejžádanějších a nejprestižnějších pražských čtvrtí. Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. V těsné blízkosti domu sídlí několik základních a mateřských škol, pošta a poliklinika. V docházkové vzdálenosti jsou situovány i četné restaurace a obchody. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

Předpokládané termíny

květen 2021 zahájení stavby
květen 2021 zahájení prodeje
leden 2022 hrubá stavba
prosinec 2022 kolaudace stavby
leden 2023 vnitřní práce
únor 2023 předání bytových jednotek

Veškeré výše uvedené termíny mají pouze informativní charakter a žádným způsobem negarantují, že budou dodrženy. Uvedené termíny vycházejí z optimálních předpokladů při výstavbě a realizaci projektu, je proto nezbytné je brát s rezervou.

Financování

ÚSTNÍ REZERVACE

Po rozhodnutí o koupi Vám příslušnou jednotku zarezervujeme na 48 hodin.

DOHODA O REZERVACI A SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ KUPNÍ

Do třech pracovních dní po podpisu dohody o rezervaci nebo Smlouvy o smlouvě budoucí kupní uhradíte zálohu ve výši 200 000 Kč a do jednoho měsíce doplatíte zálohu do výše 10 % z kupní ceny. Do 3 měsíců následuje platba zálohy ve výši 10 % z kupní ceny a do 6 měsíců doplatíte zbývající částku do 30 % kupní ceny.

KUPNÍ SMLOUVA

Zbývající část ve výši 70 % kupní ceny uhradíte po podpisu kupní smlouvy, a to z úvěru nebo z vlastních zdrojů.

PŘEDÁNÍ BYTU

Předání jednotky očekávejte nejpozději v 2/2023.

  

Ceník jednotek

ČÍSLO TYP PODLAŽÍ DISPOZICE ORIENTACE PODLAHOVÁ
PLOCHA (M²)
TERASA (M²) SKLEP PŘEDZAHRÁDKA BALKON (M²) CELKOVÁ
PLOCHA (M²)
INFO O CENĚ

Kontaktní formulář