Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO | Rodinný dům ke kompletní rekonstrukci | Městec Králové

Hledáte bydlení nedaleko Prahy, které můžete ihned začít rekonstruovat dle svých představ? Tak možná právě pro Vás tu něco zajímavého mám.

 P R O D Á N O 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o celkové podlahové ploše 240 m² v klidné ulici, který je připravený ke kompletní rekonstrukci dle vkusu budoucího majitele.

Dům v tuto chvíli disponuje vstupní halou, čtyřmi pokoji, kuchyní, koupelnou, oddělenou toaletou, komorou a nevyužitým podkrovím, kde je možné vybudovat další samostatný byt. Každé patro má podlahovou plochu 120 m². Prodává se kompletně vyklizený, bez vybavení.

Půdorys 1. NP3d2

Pozemek má celkem 615 m². Z toho zastavěná plocha vč. nádvoří činí 295 m². Je zde tedy možné dům jednoduše rozšířit, případně dostavět garáž nebo dílnu. Parkovat lze bezplatně na ulici přímo před domem, nebo na dvou vlastních parkovacích stáních na příjezdové cestě.

Pozemek
K domu se nyní buduje nová přípojka kanalizace a obecního vodovodu. Elektřina a plyn je již zaveden. Na pozemku dále vlastní studna.

Nejbližší potraviny jsou hned vedle domu. Mateřská škola je přímo v ulici, dvě Základní školy prakticky za rohem. V Městci Králové je i ZOŠ a ZUŠ. Nechybí ani velká Městská nemocnice a na náměstí, vzdáleném asi 450 m, máte k dispozici úřady, obchody, lékarnu, nebo třeba poštu. V létě jistě oceníte místní koupaliště.

Vedou tudy i přímé autobusové spoje do mnoha měst v blízkém i vzdáleném okolí, jako jsou například Praha (60 km), Dvůr Králové n.L. (75 km), Pec pod Sněžkou (110 km), Poděbrady (7km), Nymburk (23 km), Kolín (20 km), Nový Bydžov (13 km) a další. Nechybí časté spoje do všech přilehlých měst a vesnic. Je zde vlakové nádraží se spojením do Chlumce n.C. (14 km) a Křince (14 km), odkud lze pokračovat například do Hradce Králové (50 km), Jičína (28 km), Brandýsa n.L. (55 km) a dalších míst.

Máte zájem o koupi tohoto domu, ale nejprve musíte prodat jinou nemovitost? I na takovou situaci jsme připraveni. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a domluvte si prohlídku.

3D PŮDORYSY

1. NP

2. NP

2D PŮDORYSY

1. NP

2. NP

Vizualizace možného budoucího stavu

Vizualizace 1

Vizualizace 2

Vizualizace 3

Vizualizace 4

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF