Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO | Restaurace pod Pražským hradem | Praha 1 - Malá Strana

 P R O N A J A T O 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory bývalé restaurace o celkové podlahové ploše 223 m2 v těsné blízkosti Karlova mostu a Kampy.

Z ulice vstoupíte do bývalé restaurace s barem a salonkem (63 m²). Hned za ním se nachází toalety pro hosty (10 m²) a prostorná kuchyň (33 m²) se vstupem do suterénu, který disponuje dostatečnými skladovacími prostory (75 m²). V přízemí je součástí další prostor (20 m²), ze kterého je možné prodávat skrz výdejové okénko přímo na ulici. V patře nad restaurací je pak kancelář s vlastním sociálním zařízením (17 m²)

O vytápění a ohřev teplé vody se stará plynový kotel. Prostor je vybaven pouze vzduchotechnikou v kuchyni, k pronájmu se nabízí nezařízený.

Vojanovy sady – nejstarší částečně zachovalá zahrada v Praze, se nachází přímo naproti restauraci. Od břehu Vltavy s výhledem na Karlův most je to jen pár kroků. Na metro i tramvaj asi dvě minuty chůze.

Prostory jsou k dispozici ihned. Na základě výše investice, kterou bude budoucí nájemce ochoten do prostor vložit, je možné jednat o dočasné slevě na nájemném. Neplatíte provizi RK, ani žádné odstupné.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a domluvte si prohlídku.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF