Reference

Pan Vorlíček byl spolehlivý, ochotný, praktický a komunikoval rychle. Což je mnohem více než lze říci o spoustě realitních makléřů.

Mgr. Michaela Velechovská (VEVA CZ, s.r.o.)

Great support from beginning until end of the process, from Viewing, paperwork, interface with the Owner. Great! Thank you!

Catalin-Doru ANGHEL

Makléř Filip Vorlíček je velmi vstřícný, ochotně a rychle řešil pronájem bytu a s tím vzniklé problémy. Prokázal zkušenosti a erudici. S jeho službami jsem nadmíru spokojen. S podobným přístupem jsem se ještě nesetkal. Díky moc

Tomáš Ján

Se službami pana Vorlíčka jsem spokojena. Byl mi k dispozici po celou dobu hledání bytu. Zdvořilý přístup a rychlá komunikace jsou věci, které v dnešní době oceníme nejvíc. Jde vidět, že ho ta práce baví a dělá ji pro radost.

Діана Геревич

Profesionální přístup, vše rychle a bezchybně vyřízené.

Nikol Ryšková

Filipa Vorlíčka mohu pouze a jenom doporučit. Dala jsem mu na prodej svůj dům a nejen že mne provedl celým procesem od A do Z, pro prodej poskytl naprosto profesionální servis, ale také předvedl i naprosto profesionální přístup. Ještě jednou moc děkuji!

Kristýna Skácelová

Příjemné profesionální jednání. Dotazy a připomínky byly vždy zpracovány a dořešeny .

Štěpán Tůma

Filipa doporučuji, ochotný a empatický.

Jaroslav Šubrt

Pan Vorlíček je moc milý a spolehlivý, vždy báječná domluva. Velmi doporučuji.

Kristýna Danielčáková

Velmi profesionální přístup a nadstandardní služby. Určitě doporučuji.

Kristýna Zrčková

Výborný realitní makléř co mi pomohl vybrat krásné bydlení

Martin Čermák

S prací pana Vorlíčka jsem byla maximálně spokojená. Vše proběhlo tak, jak jsme si domluvili. Mou nemovitost navíc prodal za vyšší cenu, než jsem v dnešní době očekávala. Jednoznačně doporučuji.

Simona Lokvencová

Profesionální přístup při prodeji jsem očekávala, ale při prodeji nemovitosti v Třešti jsem byla překvapená vstřícným jednáním, ochotou. Velmi si vážím jeho čestného jednání. DOPORUČUJEME

Světlana Křivohlavá

Pan Filip Vorlíček odvedl svědomitou práci a tak se opět na něj v budoucnu obrátím.

Jiří Mesicki

Velice odpovedny, proste vyborny makler

Quoc Nam Tran

Makléř dal všechna ponaučení a poskytoval potřebné rady v průběhu poskytování služeb.

Mgr. Peter Kopačka

Byl jsem opět velmi spokojen s profesionalitou pracovníků Remaxu. S panem Vorlíčkem bylo velmi snadné dohodnutí a skutečnost, že nám nalezl dobrého nájemníka potvrdila, že se na firmu Remax mohu spolehnout. Děkujeme za celou rodinu a přejeme prosperující sezonu!

Jiří Mesicki

Rychlé a flexibilní jednání. Vše v pořádku. Maximálně spokojena

Thah Van Tranová

Pan Vorlíček od začátku celého obchodního procesu přistupoval k jednáním maximálně profesionálně, byl vždy k zastižení a i díky jeho schopnostem se nám podařilo zobchodovat i další klienty.

Jakub Škrovánek, PSN

Moc krat dekuji za spoluprace, moc sikovni a pomohlu ste me hodne :) :) :) dekuji

Dariia Savitska

Určitě bych makléře doporučil. Je flexibilní, dobře a rychle komunikuje. Myslím si, že své profesi opravdu rozumí a zvládá ji.

Ing. Miroslav Škop

Za jak dlouho se s Vámi makléř ohledně nemovitosti spojil? Do 24 hodin. Sdělil vám makléř po telefonu nebo emailu všechny požadované informace? Ano. Dohodli jste se na prohlídce nemovitosti? Ne. Doporučili byste makléře ostatním? Ano. Slovní hodnocení: - nevyplněno -

Kamil Štibraný

Absolutni spolehlivost, proaktivita, vyborna komunikace

Helena Křesinová

Pan Vorlíček poskytl skvělý servis i v době pandemie. K uzavření obchodu nám stačili celkem 4 schůzky (prohlídka, podpis rezervační smlouvy, podpis převodní smlouvy a předání nemovistosti). Co hlavně oceňuji je přítomnost pana Vorlíčka u předání nemovitosti a asistence spolupracujícího advokáta při ověření a advokátní úschovy.

Tomáš Postránecký

Maximální spokojenost. Doporučuji.

Nikola Chocová

Pan Vorlíček je člověk na správném místě. Co jsme si domluvili, to platilo. Mou garáž prodal rychle a za cenu vyšší, než jsem očekával. Jeho služby mohu vřele doporučit. 100 % spokojenost.

Ing. Josef Reichl

Dobrý den pane Vorlíčku, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši službu při prodeji naší družstevní garáže. Oceňujeme Vaši vstřícnost a ochotu a to, že Vaše činnost byla zcela profesionální a jejím výsledkem bylo , že od našeho prvního setkání do dnešního dne , kdy máme peníze za její prodej na našem účtu, uplynulo pouhých 24 dnů. Ještě jednou díky .

Jana a Luděk Rejzkovi

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení