Reference

Makléř dal všechna ponaučení a poskytoval potřebné rady v průběhu poskytování služeb.

Mgr. Peter Kopačka

Byl jsem opět velmi spokojen s profesionalitou pracovníků Remaxu. S panem Vorlíčkem bylo velmi snadné dohodnutí a skutečnost, že nám nalezl dobrého nájemníka potvrdila, že se na firmu Remax mohu spolehnout. Děkujeme za celou rodinu a přejeme prosperující sezonu!

Jiří Mesicki

Rychlé a flexibilní jednání. Vše v pořádku. Maximálně spokojena

Thah Van Tranová

Pan Vorlíček od začátku celého obchodního procesu přistupoval k jednáním maximálně profesionálně, byl vždy k zastižení a i díky jeho schopnostem se nám podařilo zobchodovat i další klienty.

Jakub Škrovánek, PSN

Moc krat dekuji za spoluprace, moc sikovni a pomohlu ste me hodne :) :) :) dekuji

Dariia Savitska

Určitě bych makléře doporučil. Je flexibilní, dobře a rychle komunikuje. Myslím si, že své profesi opravdu rozumí a zvládá ji.

Ing. Miroslav Škop

Za jak dlouho se s Vámi makléř ohledně nemovitosti spojil? Do 24 hodin. Sdělil vám makléř po telefonu nebo emailu všechny požadované informace? Ano. Dohodli jste se na prohlídce nemovitosti? Ne. Doporučili byste makléře ostatním? Ano. Slovní hodnocení: - nevyplněno -

Kamil Štibraný

Absolutni spolehlivost, proaktivita, vyborna komunikace

Helena Křesinová

Pan Vorlíček poskytl skvělý servis i v době pandemie. K uzavření obchodu nám stačili celkem 4 schůzky (prohlídka, podpis rezervační smlouvy, podpis převodní smlouvy a předání nemovistosti). Co hlavně oceňuji je přítomnost pana Vorlíčka u předání nemovitosti a asistence spolupracujícího advokáta při ověření a advokátní úschovy.

Tomáš Postránecký

Maximální spokojenost. Doporučuji.

Nikola Chocová

Pan Vorlíček nám našel krásný pozemek.

Štěpánka Vrbová

Pan Vorlíček je člověk na správném místě. Co jsme si domluvili, to platilo. Mou garáž prodal rychle a za cenu vyšší, než jsem očekával. Jeho služby mohu vřele doporučit. 100 % spokojenost.

Ing. Josef Reichl

Dobrý den pane Vorlíčku, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši službu při prodeji naší družstevní garáže. Oceňujeme Vaši vstřícnost a ochotu a to, že Vaše činnost byla zcela profesionální a jejím výsledkem bylo , že od našeho prvního setkání do dnešního dne , kdy máme peníze za její prodej na našem účtu, uplynulo pouhých 24 dnů. Ještě jednou díky .

Jana a Luděk Rejzkovi

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení