Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rezidence U Sv. Štěpána | Praha 2 - Nové Město

Místo posvátných vodních pramenů se během historie zásadně proměnilo, jeho magie však překonala celá staletí. V Rezidenci U Sv. Štěpána si magickou atmosféru můžete vychutnávat každý den. Má podobu neobyčejného klidu, který se překvapivě skrývá v nitru bijícího srdce Prahy.

Ves zvaná Rybníček tady existovala již v 10. století. Bylo to dávno předtím, než dal Karel IV. vzniknout Novému Městu pražskému. Na původní osadu dodnes odkazují názvy ulic Na Rybníčku nebo V Tůních. Doklad o zdejší gotické kapli Všech Svatých pochází z roku 1406. Na rozdíl od nedaleké románské rotundy sv. Longina se kaple ztratila v záplavě času. Základy nejstarší části rezidence však dodnes nesou její zdivo. Historický genius loci tady stále dýchá, mísí se v něm gotická majestátnost, klasicistní styl i novorenesanční noblesa.

 BYTY VE STANDARDU FIT OUT 

 PŘEDÁNÍ V ŘÍJNU 2023 

Popis nemovitosti

Nárožní soubor tří měšťanských domů navrhl stavitel Alexander Hellmich asi v polovině 19. století. Dal jim pozdně klasicistní charakter. Přestavba podle plánů Josefa Blechy z roku 1881 pak jeden z nich ozdobila novorenesanční fasádou. Aktuální rekonstrukce navrací domům jejich krásu i historické kouzlo, v mistrné kombinaci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století.

Obyvatelé Rezidence U Sv. Štěpána se mohou těšit z dokonalého pohodlí a promyšlených detailů stejně tak, jako se kochat historizujícími prvky. Zpestřují exteriér i interiér, například v podobě kazetových vstupních dveří nebo dřevěných špaletových oken.

Několik bytů s výhledem do vnitrobloku doplní lodžie či balkony. Vybrané jednotky mají možnost rekuperace a chlazení, k dispozici jsou i sklepy. Dům se navíc rozroste o zakladač pro parkování 7 vozidel. Celkem 31 bytů a 11 ubytovacích jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk ve standardu FIT OUT nabízí útočiště pro všechny, kteří chtějí svůj život propojit s magií Prahy.

Přepište starý pergamen novým příběhem, svým vlastním. Staňte se ryzí součástí pulzující metropole, v unikátní lokalitě zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO.

LOKALITA

Karel IV. pojal návrh Nového Města tak velkoryse, že se jeho centrum stalo ve 14. století největším náměstím v Evropě. Původně Dobytčí trh dnes nese název Karlovo náměstí a je s rozlohou 8 hektarů stále největším náměstím Prahy. Místní pamětihodnosti osvěžuje zeleň rozlehlého parku s podpisem zahradního architekta Františka Josefa Thomayera.

Obyvatelům Rezidence U Sv. Štěpána je Karlovo náměstí dostupné za 7 minut chůze, s ním i metro B. Do 10 minut pěšky je vzdálené také Václavské náměstí (metro A a C) nebo náměstí Míru (metro A). Jen 3 minuty chůze (asi 250 m) dělí rezidenci od náměstí I. P. Pavlova a metra C, 3 minuty je vzdálená i tramvajová zastávka Štěpánská.

Vyhlášené restaurace, kavárny a bary, obchody, historické památky, kulturní zařízení, vzdělávání, úřady… to vše tady máte jako na dlani. K procházce láká i řeka Vltava. Na Náplavku dojdete do 15 minut. Každý si v okolí Rezidence U Sv. Štěpána najde to své. Možnosti velkoměsta s odkazem největšího českého panovníka, který se sám skláněl před prvomučedníkem Štěpánem, jsou nezměrné.

CENÍK JEDNOTEK (BUDOVA A)

Číslo Typ Podlaží Dispozice Orientace Podlahová
plocha (m²)
Terasa (m²) Lodžie (m²) Sklep Balkon (m²) Celková
plocha (m²)
Cena

CENÍK JEDNOTEK (BUDOVA B)

Číslo Typ Podlaží Dispozice Orientace Podlahová
plocha (m²)
Terasa (m²) Lodžie (m²) Sklep Balkon (m²) Celková
plocha (m²)
Cena

PŘEDPOKLÁDANÉ TERMÍNY

Veškeré výše uvedené termíny mají pouze informativní charakter a žádným způsobem negarantují, že budou dodrženy. Uvedené termíny vycházejí z optimálních předpokladů při výstavbě a realizaci projektu, je proto nezbytné je brát s rezervou.

KLIENTSKÉ CENTRUM

Vybrali jste svůj vysněný byt a už plánujete, jak ho proměníte v útulný domov? Domov má být místem, ve kterém se cítíme bezpečně. Je to naše oáza, za jejímiž dveřmi necháme všechny starosti a shon všedního dne. Jsme si vědomi, že každý je jiný, a proto ke každému z Vás přistupujeme s ochotou naslouchat a hlavně s reálnou nabídkou uspokojit Vaše potřeby a touhy. Pokud tedy dispozice bytu a konstrukce domu dovoluje, rádi se Vám přizpůsobíme. Ve spolupráci s ProBydlení Vám u projektu Rezidence U Sv. Štěpána můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti a profesionální systém klientských změn.

ProBydlení nabízí kompletní servis vybavení bytů nebo domů, a to s dodávkou jak před, tak po dokončení nemovitosti. Společnost má unikátní showroom v Butovicích, kde naleznete vše na jednom místě. Pod jednou střechou se můžete inspirovat velkým výběrem vzorků a s pomocí jednotlivých odborníků přímo objednat kuchyňskou linku, vestavěné skříně, podlahové krytiny, dveře a mnoho dalšího, pro kompletní interiér na míru. Stylově, moderně a přesně podle Vašich představ. K dispozici je Vám tým zkušených profesionálů v oboru klientských změn, vybavení a návrhu bytového designu i interiérů.

A co vše si v rámci klientských změn můžete přát?

VÝBĚR ZE STANDARDNÍCH MATERIÁLŮ

Pro dlažby, obklady, sanitu, podlahové krytiny a dveře jsou stanoveny materiálové standardy ve zhruba stejné cenové relaci a jejich vzorky jsou k dispozici v prostorách vzorkovny ProBydlení. Jedná se především o kombinaci různých barev standardních materiálů bez dopadu do množství (výměry, počtů) a způsobu montáže, provedení nebo do dispozičního řešení jednotky a vnitřních instalací v jednotce. Jedná se o výběr standardních obkladů, dlažeb, podlahových krytin, vnitřních dveří (bez změny velikosti dveřního otvoru a směru otevírání dveřních křídel), vnitřního krytí vstupních dveří, popř. okenních interiérových parapetů a koncových prvků (zásuvek a vypínačů) elektroinstalace.

VÝBĚR Z NADSTANDARTNÍCH MATERIÁLŮ

Výběr zahrnuje změny standardního vybavení bez zásahu do dispozičního řešení a vnitřních instalací, tzn. záměna standardního vybavení za nadstandardní, nebo výběr standardního vybavení v nestandardním (větším, či menším) rozsahu, nevyžadující konzultaci s projektantem. Jedná se o změny obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, vodovodních armatur (bez změny instalací a rozvodů), podlahových krytin (bez změny podkladové vrstvy a případná změna tloušťky podlahové krytiny je ošetřena vyrovnávací stěrkou nebo vyšší podložkou), vnitřních dveří (bez změny velikosti dveřního otvoru a směru otevírání dveřních křídel) a kompletace elektro (typy zásuvek, vypínačů a svítidel bez změny rozvodů instalací). Jednání o těchto změnách probíhá ve vzorkovnách spolupracujících dodavatelů.

ZMĚNA INSTALACÍ

Zahrnuje změny umístění a počtu zařizovacích předmětů, vývodů vody a kanalizace, změny s dopadem do vzduchotechniky, klimatizace, rekuperace a topení, změny kabeláží, vývodů a koncových prvků elektroinstalací silnoproudu a slaboproudu. Dále změny tloušťky podlahových krytin s dopadem na změnu tloušťky podkladové vrstvy, změny otáčení interiérových dveří, změny rozsahu instalačních přizdívek v koupelnách, na WC a v kuchyňských koutech a změny SDK podhledů.

ZMĚNA DISPOZICE

Zahrnuje dispoziční změny, posuny, prodloužení a zkrácení příček, realizace nových příček, zrušení příček při propojení místností, posuny, změny velikostí a přidání dveřních a jiných stavebních otvorů, osazení pouzder pro posuvné dveře. Součástí těchto změn jsou případné změny instalací předešlé kategorie.

UŽ SE VIDÍTE V NOVÉM DOMOVĚ?

Kontaktujte nás a my zodpovíme všechny Vaše dotazy. Rádi s Vámi také domluvíme schůzku v klientském centru, kde zjistíte ceny a termíny 

KOUPĚ A FINANCOVÁNÍ

ÚSTNÍ REZERVACE

Po rozhodnutí o koupi Vám příslušnou jednotku zarezervujeme na 48 hodin.

DOHODA O REZERVACI A SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ KUPNÍ

Do třech pracovních dní po podpisu dohody o rezervaci nebo Smlouvy o smlouvě budoucí kupní uhradíte zálohu ve výši 200 000 Kč a do jednoho měsíce doplatíte zálohu do výše 10 % z kupní ceny. Do 3 měsíců následuje platba zálohy ve výši dalších 10 % z kupní ceny a do 6 měsíců do 30 % kupní ceny.

KUPNÍ SMLOUVA

Zbývající část ve výši 70 % kupní ceny uhradíte po podpisu kupní smlouvy, a to z úvěru nebo vlastních zdrojů.

PŘEDÁNÍ BYTU

Předání jednotky očekávejte nejpozději ve 4Q 2023.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF