Jak prodat nemovitost?

Jak připravit nemovitost do prodeje?

Kvalitním homestagingem (reálným či virtuálním) prodej nemovitosti vždy začíná. Poradím, co se vyplatí opravit, či vymalovat a následně nemovitost připravím pro profesionálního fotografa. Nemovitost vybavím dle potřeby nábytkem a doplňky, nebo se o to postará následně můj grafik virtuálně. První dojem kupujícího je nesmírně důležitý, proto je homestaging a profesionální prezentace dnes již samozřejmostí.

PRED PO

PRED PO

Jak nejlépe prezentovat nemovitost?

Prodávat dnes nemovitost a nepoužít k tomu video? Nemyslitelné. Všichni sledujeme raději videa, než si jen prohlížíme fotky, proto i v inzerci raději pustíme video, než abychom proklikávali 20 fotek. Videoprohlídka přitáhne vždy více zájemců. Navíc dnes, když všichni sledují videa na YouTube, úžasně funguje cílená propagace právě na této platformě. Samozřejmě ji také využívám a Vaši videoprohlídku dostanu k potencionálnímu kupci i touto cestou.

Jak správně ukázat zájemci nemovitost?

Jedna věc je pro potenciálního zájemce velmi důležitá. Mít představu o prostoru. Jak by mohl v nemovitosti žít, jak ji zařídit, jak se "vejít". Technický výkres, 3D půdorys, případně vizualizaci možné rekonstrukce, vypracuji vždy dle potřeby daného domu nebo bytu.

 3D půdorys      

3D vizualizace      3D vizualizace 

Jak prezentovat nemovitost online?

Dnes již nestačí jen kvalitní fotky a video. Nejmodernější technologie pro prodej nemovitosti je dnes virtuální prohlídka. Díky 3D scanu získá zájemce detailní přehled. K čemu je to dobré? Získáte si pozornost, člověk stráví u vaší nemovitosti více času a na prohlídce není nepříjemně překvapený. Naopak "jde na jistotu".

Kde inzerovat nemovitost?

Dávno nestačí jen inzerovat na realitních serverech. Vytvořím pro Vaši nemovitost stránku, propojím ji s největšími vyhledávači a nastavím cílené reklamní kampaně na internetu i na sociálních sítích. Žijeme přeci v ONLINE době.

 VLASTNÍ WEB NEMOVITOSTI

Jak propagovat nemovitost na sociálních sítích?

Sociální sítě hýbou světem a také hýbou prodejem nemovitostí. Co dalšího lze udělat pro efektivnější prodej? Vytvořit placenou propagaci na Facebooku, Instagramu, YouTube, Google, nebo třeba na Seznamu. Tam všude může Vaše nemovitost cílit na tu správnou cílovou skupinu. 

Facebook - Kanály Facebook Stories Instagram - Stories Instagram Prozkoumat    

Pustíte se do prodeje nemovitosti sami, nebo raději vsadíte na odborníka?

Prodej nemovitosti je alchymie. Je potřeba vytvořit ten správný marketingový mix. Pravidelně se ve svém oboru vzdělávám a udržuji kontakt s TOP realitními makléři v ČR. Díky tomu neustále objevuji nové techniky a nástroje, abych díky nim Vaši nemovitost prodal lépe, rychleji a za nejvyšší možnou cenu. Ozvěte se mi, rád se s Vámi sejdu na kávu.

CERTIFIKÁT - REALITNÍ PROFESIONÁL CERTIFIKÁT - PROVĚŘENÍ NÁJEMCE CERTIFIKÁT - MILIONOVÝ MAKLÉŘ

 

Filip Vorlíček
+420 775 10 10 29
filip.vorlicek@re-max.cz

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů