VILA DŮM DIVOKÁ ŠÁRKA

Kdysi se v těchto místech odehrával příběh Šárky a Ctirada, dnes tady, ve Vila domu Divoká Šárka můžete psát osobité příběhy života i vy. Hned za rohem leží Šárecké údolí, impozantní přírodní scenérie a bájná místa si můžete kdykoliv vychutnávat stejně jako pohodlí domova. Přírodní krásy i stopy historie jsou vám dostupné tak snadno jako všechny vymoženosti velkoměsta.

Jednotka k předání v 2Q 2021.

JARNÍ SLEVA na všechny jednotky (platí do 31. 5. 2021)

Popis nemovitosti

Idylické bydlení jako balzám pro duši

Zaujme na první pohled svoji minimalistickou estetikou. Jednoduchá barevná paleta šedé a bílé propůjčuje domu ladnou eleganci, spolu s čistými liniemi podtrhuje pestrost tvarů a barev okolní krajiny. Idylické bydlení ocení především milovníci přírody. Možnost vydat se do údolí Šáreckého potoka a odpočinout si tam od městského ruchu však přijde vhod každému.

Klidné zázemí a bezpečné útočiště skýtá i samotná čtyřpodlažní vila s byty o dispozicích 1+1, 2+1 a 3+kk. V přízemí je navíc dostupná stylová kancelář, v suterénu pak praktický sklad. Jednoduché řešení prostoru je dokonale funkční. Klíčem je denní světlo, kterého je díky velkorysému prosklení všude do sytosti.

Přiložené obrázky jsou vizualizace, slouží jako inspirace pro vytvoření atmosféry.

Lokalita

Vila dům Divoká Šárka je situován na ulici Za Vokovickou vozovnou na Praze 6, jen kousek od Evropské třídy s přímým propojením na letiště. Klidnou lokalitu charakterizují také bohaté občanské služby a vynikající dopravní dostupnost.

Jen chvilku chůze leží přírodní park Divoká Šárka i stejnojmenná autobusová zastávka. Co by kamenem dohodil se nachází tramvajová zastávka Vokovická Vozovna, odkud jsou to jen tři zastávky na metro A, stanici Nádraží Veleslavín a také vlakové nádraží Praha - Veleslavín.

Do centra Prahy se dá dostat do půl hodinky. Ještě blíže se rozkládají zelené plochy Divoké Šárky, která tvoří jeden z nejrozsáhlejší a nejpestřejších pražských parků. Území je z botanického, geologického a archeologického hlediska unikátní v celém Česku. Láká na výlety a objevitelské výpravy, relax na čerstvém vzduchu, sportovní aktivity nebo vodní hrátky na přírodním koupališti Džbán. K návštěvám zve také nedaleká Obora Hvězda, archeologický park, ale i četné restaurace, kavárny a další provozovny v okolí.

Fotogalerie

Ceník jednotek

Číslo Podlaží Dispozice Orientace Podlahová
plocha (m²)
Pochozí střecha (m²) Sklep Možnost koupě parkovacího stání Celková
plocha (m²)
Info o ceně

Jednotky jsou ve funkčním stavu se všemi revizemi vhodné k rekonstrukci

Kontaktní formulář